سفر انفرادی محبوب تر از همیشه است ، اما داشتن اولین سفر انفرادی معنی دار به خارج از کشور هنوز هم دشوار است. در اینجا چند نکته برای داشتن بهترین تجربه سفر انفرادی آورده شده است.

بیایید از همان ابتدا شروع کنیم. مسافرت انفرادی در وهله اول چیست؟

برای بیشتر ، این به معنای مسافرت مستقل از دوستان ، اعضای خانواده یا سایر افراد مهم است. شما هنوز هم می توانید در تورهای سازمان یافته در مقصد خود بپیوندید ، در کنار افراد دیگر بمانید و با دوستان جدیدی که در طول مسیر با آنها ملاقات می کنید ملاقات کرده و صرف کنید.

برای من ، سفر انفرادی معمولاً به معنای آزادی کامل برای تجربه یک مقصد به روشی است که من می خواهم. من می توانم در رستوران هایی که می خواهم در آن ها بخورم غذا بخورم ، به مکان های توریستی و موزه هایی که برایم جالب تر است بنشینم و بقیه را پرش کنم.

همه تصمیمات ، خوب و بد ، بر دوش من قرار می گیرند.

وقتی شروع می کنید به خودتان سؤالاتی از قبیل “آیا من آماده سفر به تنهایی هستم؟” احتمالاً هستی سوال واقعی که باید از خود بپرسید این است که “چگونه می توانم بهترین تجربه سفر انفرادی را داشته باشم؟”

برای من ، ماندن در محدوده آسایش من به عنوان مسافر انفرادی می تواند وسوسه شود و به فعالیت ها و روالهایی که می دانم برای من کار می کنند ، پایبند باشم. از این گذشته ، در مرحله اول سفر یک نفره در وهله اول یک چیز ناراحت کننده است.

بیایید صادق باشیم. من تا حدودی یک مسافر انفرادی هستم زیرا امیدوارم که سفر مرا به سمت بهتر تغییر دهد. برای اینکه این اتفاق بیفتد ، باید تجربه سفر انفرادی خود را فراتر از تجربیاتی که می دانم دوست دارم ، عمیق تر کنم.

من حدوداً ۱۳ ماه است که مسافر انفرادی تمام وقت بوده ام و بسیاری از راهکارهای مسافرتی انفرادی را در این فرآیند یاد گرفته ام. من ۱۰ نکته مسافرتی انفرادی را که برای اولین بار به تنهایی در سفر به من کمک کرده اند به اشتراک می گذارم ، و همچنین هر بار که می خواهم یک سفر انفرادی عالی را به خارج از کشور داشته باشم.

۱۰ نکته راهنمایی سفر انفرادی برای تعمیق تجربه سفر انفرادی خود

۱_غذاهای محلی بخورید

۲_با افراد محلی بمانید

۳_اغلب سرگردان

۴_مقصد کوچکتر یا ساکت را انتخاب کنید

۵_مکانی که در آن هستید را بهبود بخشید

۶_از رویدادها و تورهای جامعه استفاده کنید

۷_از پیشخدمت های خود در مورد چیزهای مورد علاقه خود سؤال کنید

۸_خاطرات خود را مستند کنید

۹_ اغلب با خودتان چک کنید

۱۰_مدتها پس از پایان یافتن در مورد تجربه سفر انفرادی خود صحبت کنید

  1. غذاهای محلی بخورید

یکی از مهمترین راه هایی که می توانید روی تجربه سفر انفرادی خود تأثیر بگذارید ، از طریق غذاهایی است که شما می خواهید غذا بخورید و جایی که تصمیم به خوردن آنها دارید.

اولین تجربه سفر من به من یاد داد که همیشه دوست ندارم هر شب در رستوران های دارای درجه بالا برای شام غذا بخورم.

درعوض ، دوست دارم هنگام مسافرت مانند یک محلی غذا بخورم و زندگی کنم. من برای خرید مواد اولیه تازه در بازارها و بیشتر شب ها خودم می پزند. بعضی اوقات من در یک پارک ، ال فرسکو می خورم ، که با مناظر و صدای فرهنگ اطرافم احاطه شده است.

این سوئیچ ساده برخی از بهترین تجربیات مسافرتی انفرادی را که برای من داشته است برای من به ارمغان آورده است.

  1. با افراد محلی بمانید

برخی از معروفترین تجربه های سفر من در زندگی من اتفاق افتاده اند که من واقعاً انفرادی نیستم.

اگر صحیح باشد که مردم محلی را در آنجا قرار می دهند (و واقعاً فکر می کنم این کار را انجام دهد) ، از ماندن با افراد محلی راهی عالی برای تعمیق سفر انفرادی شما به خارج از کشور است.

بهترین تجربه سفر من در انفرادی تا به حال زمانی بود که من به یک خانواده ترک در قایق بادبانی آنها برای تابستان در یونان پیوستم. در واقع ، من آن را خیلی دوست داشتم که دوباره به آنها ملحق می شوم – این بار در ترکیه – در چند روز کوتاه!

من هرگز نمی توانستم یک تجربه فرهنگی معنی دار مانند آن را بدون وب سایت های تبادل کار مانند Worldpackers پیدا کنم. من هم تنها نیستم! بسیاری از مسافران دیگر بهترین تجربه سفر در انفرادی را داشته اند ضمن اینکه در تبادل کار نیز شرکت می کنند. به عنوان مثال ، مادلین از Worldpackers برای گرفتن یک سبتاب در حال تغییر زندگی استفاده کرد ، در حالی که گبی و آدام به طور مرتب از Worldpackers استفاده می کنند تا از بهترین تجربیات انفرادی خود استفاده کنند – در مورد گبی ، در حالی که تنها به دنیا سفر می کند ، و در آدم نیز در حالی که جهان را کامل سفر می کند – زمان به عنوان یک عشایر دیجیتال!

۳٫اغلب سرگردان

یکی از راه های مورد علاقه من برای شناختن یک مقصد ، سرگردانی در اطراف آن است. برای قدم زدن به دنبال ، دنبال کردن غرایز خود و تعقیب مناظر ، بوها و صداهای مورد علاقه شما ، یک مکان مشخص پیدا کنید.

اگر یک مسافر انفرادی هستید که نگران گم شدن هستید ، از برنامه ای برای بارگیری نقشه استفاده کنید که هنگام آفلاین بودن یا بدون داده بودن ، می تواند به آن مراجعه کند. من شخصاً از برنامه Google Maps استفاده می کنم که به محض آنلاین شدن ، نقشه را بارگیری می کند و برنامه را باز می کنم. من همچنین نشانه های شخصی مانند خوابگاه / هتل / خانه خود را برای مراجعه آسان ذخیره می کنم و در صورت چرخش اشتباه ، آدرس آنها را مفید می دانم.

۴- مقصد کوچکتر یا ساکت تری را انتخاب کنید

بزرگترین و شناخته شده ترین مکان ممکن است ایده آل ترین انتخاب برای اولین سفر انفرادی به خارج از کشور نباشد. اگر می خواهید بفهمید مقصد برای اولین سفر انفرادی به تنهایی کجا باید انجام شود ، مقصد قابل کنترل تری را در نظر بگیرید.

مقاصد کوچکتر که کاملاً تحت تأثیر ترافیک توریستی نیستند ، فرصتی را برای تجربه آسان تر در خارج از کشور فراهم می کنند.

بسیاری از بهترین تجربیات تکنوازی من در مقاصد کوچکتر اتفاق افتاده است. فهمیدم که من طبیعتاً راحت تر و در معرض برخوردهای معنی دار هستم.

اگر به دنبال گزینه های بالقوه ای هستید ، Worldpackers الهام بخش زیادی برای ارائه دارد. بهترین مکانهای جهان را برای سفر با بودجه بررسی کنید ، یا هزاران فرصت باورنکردنی را برای کار در خارج از کشور مشاهده کنید – همه ذکر شده در سایت Worldpackers!

  1. مکانی که در آن هستید را بهبود بخشید

اگر واقعاً می خواهید یک تجربه سفر مسافرتی انفرادی شگفت انگیز داشته باشید ، نه تنها برای قدردانی از مقصدی که بازدید می کنید بلکه برای بهبود آن تلاش کنید.

صدها فرصت تبادل کار ، پروژه های تأثیرگذاری اجتماعی و برنامه های سازگار با محیط زیست در وب سایت Worldpackers وجود دارد که پیدا کردن راه هایی برای بهبود مکانی که حتی در یک سفر انفرادی به راحتی سفر می کنید بسیار ساده تر است.

اگر در یک تبادل کار نیز شرکت کنید ، مدت طولانی احساس تنهایی نخواهید کرد. بسیاری به گونه ای طراحی شده اند که اجتماعی هستند و به شما امکان می دهند در همان زمان تأثیر بگذارید.

  1. از رویدادها و تورهای جامعه استفاده کنید

وقتی سفرهای خودتان را انجام می دهید ، آسان استرس در مورد سمت اجتماعی امور است. البته ، ملاقات با مردم و دوست داشتن در حالی که به تنهایی سفر می کنید ، تجربه ی انفرادی شما را عمیق تر می کند.

فهمیدم که ملاقات با همسفران مسافرتی در تورهای پیاده روی یا سایر اتفاقاتی که در سطح شهر رخ می دهد آسان است. جایزه ، شما معمولا می توانید یک گزینه رایگان یا کم هزینه نیز پیدا کنید!

  1. از پیشخدمت های خود در مورد چیزهای مورد علاقه خود بپرسید

حتی اگر در تورها یا در برنامه ها کسی را ملاقات نکنید ، روزانه فقط با ده ها نفر تعامل برقرار می کنید.

یک پیشخدمت دوستانه به دنبال خود پیدا کنید و از آنها راهنمایی بخواهید. حتی دوست دارم از پیشخدمت بپرسم که برای قهوه یا سایر وعده های غذایی کجا می روند. آنها دوست دارند مرواریدهای خرد مهمان نوازی خود را ارائه دهند.

۸- خاطرات خود را مستند کنید

وقتی یک سفر تنها می روید ، باید به یاد داشته باشید که تنها کسی هستید که خاطراتی را از آن خود می کنید.

حتماً آنها را به روش دلخواه خود مستند کنید. ژورنال ، عکس بگیرید ، یا صحنه هایی را طراحی کنید که باعث می شود چیزی احساس کنید. هیچ کس دیگر همان تجربه سفر اول انفرادی را به عنوان شما ندارد ، بنابراین آن را برای خود آینده خود مستند کنید.

۹- اغلب با خودتان چک کنید

به عنوان مسافر انفرادی ، بدون اینکه متوجه شوید ، به راحتی می توانید وارد یک تالار شوید. اطمینان حاصل کنید که اغلب در مورد تجربیات خود تأمل کنید و به خود لطف کنید.

خیلی راحت است که بر اولین تجربه سفر انفرادی خود فشار زیادی وارد کنید ، اما استراحت کنید و به یاد داشته باشید که لحظات خوب و بد خواهد بود.

  1. مدت ها پس از پایان یافتن در مورد تجربه سفر انفرادی خود صحبت کنید

سفر مجرد شما به تنهایی هنگامی که در فرودگاه خانه خود فرود می آیید ، پایان نمی یابد. شاید صحبت در مورد تجربه سفر انفرادی خود با دوستتان دشوار باشد ، اما به اشتراک گذاشتن داستانهای شما باعث می شود سفر شما در قلب شما به صورت زنده و در جریان باشد.

سفرهای شما توسط خودتان ممکن است برای داستان مهمانی شام بعدی مفید باشد.

چگونه سفر مسافرتی را تبدیل به یک تجربه معنادارتر می کنید؟ نکات خود را با مسافران مسافر انفرادی در زیر به اشتراک بگذارید.